اجرای سیستم کنترل توربین

ویژگی های سیستم کنترل توربین

  • پیکربندی استاندارد. راهکار تمام توابع صنعتی را که شامل کنترل سرعت اتوماتیک ، کنترل بار و محدودیت است با یک رابط گرافیکی کاربر پسند برای سهولت در کار و نگهداری واحد ارائه میدهد.  بر اساس سخت افزار و پیکربندی نرم افزار استاندارد، ویژگی های اضافی مانند SIL الکترونیکی و محافظت از  Overspeedیا همان سرعت بیش از حد می تواند با یک تست یکپارچه ارائه شود.
  • راه حل کاملاً یکپارچه. سیستم کنترل توربین الکترونت از پیکربندی سخت افزاری و نرم افزاری واحد برای ایمنی و کنترل استفاده می کند. این راه حل کاملاً یکپارچه کنترل یک سیستم واحد را برای مدیریت و کنترل ماشین آلات ارزشمند شما فراهم می کند. علاوه بر این ، تعمیر و نگهداری ، تشخیص ، قطعات یدکی ، لجستیک ، زنگ هشدار ، پایگاه داده و آموزش فقط برای یک سیستم لازم است – عملیات ساده.

کاربرد

کاربرد

الکترونت راه حلهای کاملی را ارائه می دهد که ترکیبی از فناوری اتوماسیون قدرتمند با استراتژی های کنترل عملکرد بالا ، راه کارهای مقاوم سازی اثبات شده، اجرای پروژه با  نیروی با تجربه و ارائه کلیه خدمات جامع چرخه پروژه است. برنامه های کنترل پیشرفته توربین گازی ما حداکثر قابلیت اطمینان، کارایی و انعطاف پذیری واحدها را برای کمک به شما در برآورده کردن خواسته های بازار در حال تغییر امروز ارائه می دهند.

راهکارهای الکترونت در سیستم کنترل توربین

این روزها ، ایمنی عملکردی از توربین ها و کمپرسورها به یک نقطه کانونی صنعت تبدیل می شود. یک تصادف کوچک می تواند عواقب فاجعه آمیز داشته باشد ، جان انسان را به خطر اندازد و هزینه های بالایی را متحمل شود. کمیسیون بین المللی الکتروتکنیک با معرفی استانداردهای سخت تر ایمنی واکنش نشان داد. الکترونت قادر است این استانداردها را با راه حل های سیستم تلفیقی برای ایمنی و کنترل بحرانی رعایت کند.

اسکرول به بالا