درباره ما

مرکز تخصصی اتوماسیون صنعتی الکترونت

شرکت فنی مهندسی الکترونت با بیش از 10 سال سابقه در زمینه محاسبه؛طراحی و مونتاژ و اجرای پروژه های برق صنعتی با بهره گیری از نیروی انسانی متخصص و به کارگیری دانش روز در طراحی و ارائه راهکارهای اتوماسیون صنعتی و ابزار دقیق پاسخگوی خواسته های پیمانکاران و صاحبین مشاغل میباشد.
هدف از ایجاد تیم تخصصی اتوماسیون صنعتی الکترونت انتقال خدمات مو‌ٔثر و سازنده به صنایع گوناگون همچون فولاد ؛ پتروشیمی ؛ صنایع بازیافت ؛ صنایع نساجی و … میباشد و اصلی ترین رسالت این مجموعه ارائه خدمات با کیفیت و با هزینه مناسب میباشد.
ماٰموریت ما تاثیرگذاری هرچه بیشتر در ارتقای ارائه خدمات مهندسی برق صنعتی به صنعت گران و تولید کنندگان عزیز میباشد و با افتخار با استفاده از کادر متخصص و متعهد الکترونت ؛ توانسته اییم فضای مناسب جهت استفاده از خدمات در اختیار مشتریان عزیز قرار بدهیم. 

اجرای سیستم کنترل PLC

PLC (به انگلیسی: Programmable Logic Controller) : کنترل‌گر تک منظوره‌ای است که به دلیل ویژگی‌های خاصش بیشتر برای کنترل فرآیندهای مکانیکی یا صنعتی مانند خطوط تولید استفاده می‌شود.در صنعت PLC بیش از یکصد کارخانه با تنوع بسیار در طراحی و ساخت انواع مختلف PLC فعالیت می‌کنند. PLCها را می‌توان از نظر اندازه، حافظه، تعداد ورودی/خروجی، وسعت عملیات (محلی یا وسیع) و … دسته‌بندی نمود. باید توجه داشت که برای ارزیابی قابلیت یک PLC باید ویژگی‌های دیگری مانند پردازنده، زمان اجرای یک سیکل، سادگی زبان برنامه‌نویسی، قابلیت توسعه و … را در نظر گرفت.

اجرای سیستم کنترل DCS

یک سیستم کنترل توزیع شده DCS) distributed control system) و سیستم کنترل خودکار که از عناصر کنترل جغرافیایی تشکیل شده است. پس DCS سیستم حسگرها ، کنترل کننده ها و … است. در سال های اخیر، استفاده از دستگاه های هوشمند میدانی باعث شد که DCS  در فرآیندهای صنعتی بزرگ و پیچیده نسبت به سیستم کنترل متمرکز برجسته تر باشد. این توزیع معماری سیستم کنترل منجر به تولید روشهای کارآمدتری برای بهبود قابلیت اطمینان کنترل ، کیفیت فرآیند و کارایی شده است.

اجرای سیستم SCADA

عبارت است از مجموعه ای از پارامترها، اندازه گیری ها یا سایر داده ها در نقاط دورافتاده یا غیرقابل دسترس و انتقال خودکار آنها به تجهیزات گیرنده برای نظارت و کنترل یک فرایند از راه دور.  فرض بر این است که برای انتقال داده ها از وسایل ارتباطی بی سیم (به عنوان مثال، استفاده از سیستم های رادیویی ، اولتراسونیک یا مادون قرمز) استفاده می شود ، اما می تواند از مکانیسم های انتقالی سیمی مانند تلفن یا شبکه رایانه ای ، کابل نوری یا سایر ارتباطات سیمی مانند خطوط برق استفاده کند.

مجموعه فعالیت های الکترونت

 •  تست وبررسی فنی
 • کنترل کیفی محصولات قبل ازنصب و راه اندازی
 • سرویس وپشتیبانی فنی 24 ساعته درمحل
 • تست نهایی باحضورخریداران محترم
 • عیب یابی ونصب تمامی محصولات ارایه شده
 • مستندسازی وارایه اطلاعات لازم جهت خدمات قبل وبعد ازفروش
 • نظارت برنصب واراه اندازی واجرای پروژ
 • وجود لوازم یدکی تا 5 سال برای سرویس های خاص
 •  ارائه خدمات فنی و مهندسی در زمینه سامانه های Motion همانند Frequency Inverter و Servo System
 •  طراحی و مهندسی و تولید انواع تابلو های برق LV و تابلو های برق MV و نیز اجرای پروژه های برق و اتوماسیون 
 • اجرای بیش از دهها پروژه بصورت EP یا EPC و نیز ساخت و تولید تابلو های قدرت و کنترل در صنایع مختلف از جمله صنایع آهن و فولاد سیمان ، کاشی و سرامیک ، آب و فضلاب ، صنایع شیمیایی ، نفت و گاز ، صنایع سنگ ، صنایع نساجی پشتوانه تجربی و مهندسی 20 ساله این شرکت می باشد. این شرکت علاوه بر امکانات تدارکاتی داخلی و خارجی و همچنین تجهیزات و کارخانه تولید تابلو های برق ، دارای گروه های مجرب در سایت های صنعتی جهت امور نصب، تست و راه اندازی می باشد.
 • طراحی سیستم کنترل و مانیتورینگ تاسیسات برقی و گزارش گیری از شرایط محیطی و سیستم سوپروایزری ، با قابلیت مانیتورینگ وایرلس از طریق اینترنت و از طریق تلفن همراه
 •   سیستم های کنترل و مانیتورینگ مجموعه هایی نظیر تاسیسات شهری شهرداریها، ایستگاههای پمپاژ آبفا، تجهیزات و سیستمهای نیرو در مراکز مخابرات، مانیتورینگ وضعیت تجهیزات اتاق های سرور، کنترل و هوشمند سازی سیستمهای گرمایش مرکزی ، کنترل تجهیزات سردخانه ها ،گلخانه ها، مرغداری ها و … 

آنچه که الکترونت را متفاوت میکند!!!!!

کمتر از 4 ساعت تا اعلام استعلام قیمت پروژه

0 ساعت

طرح زرین ـ سه ماه گارانتی سخت افزاری پروژه

0 ماه

طرح سیمین ـ یک سال گارانتی نرم افزاری پروژه

0 روز
اسکرول به بالا